Denizli Beyağaç Sandras Gözlem Şenliği

Map Unavailable

Tarih/Saat
Date(s) - 30/06/2022 - 03/07/2022
12:00

Categories


Bu Yaz, Bir Kez Değil İki Kez Beraberiz

Gökyüzü gözlem etkinliklerini seven dostlarım hemen yaz izinlerinizi halledin, çadırlarınızı hazırlayın ve gökyüzü fotoğrafçıları ile beraber güzel iki etkinlik sizi bekliyor.

İlki yine Denizli Beyağaç belediyesinin destekleri ile Sandras dağında bulunan Topuklu yaylasında yapacağız. Belediye başkanımız sabit, güzel görünümlü tuvaletlerin yapımını bitirdi. O gürül gürül akan soğuk sudan içmek isteyenleri Sandras’da bekliyoruz.

İkincisi ise Balıkesir Sındırgı ilçesinin yaylalarında yapacağız. Burada Sındırgı belediye başkanı Sayın Ekrem Yavaş bu etkinlik için çok çalıştı. Balıkesir Büyükşehir Belediye başkanlığı da etkinliği destekliyor. Çevrede çok güzel gezilecek yerler var ama ben çevre köylerde pişirilen yemekleri TV’de gördüm, tadına bakmadan dönmeyeceğim. Yine gökyüzü fotoğrafçıları ile birlikte olacaksınız. Eğitimi seminerleri bol olan bu etkinliğe de sizleri bekliyoruz.

Çocukları olan aileler için çağrımı ayrıca yapayım. Etkinliğe katılan gençlere bilimsel atölyeler gerçekleştiriyoruz. Gece çadırda yatan, gündüz ağaçların arasında dolaşan çocuklarınız için şaheser bir yaz kampı olacak. Sevgilerimle…

Detaylar www.skyisderman.com adresinde

Share:

Author: Murat Sana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir